Podsumowanie roku 2022 w Hotelu Regatta

Przełom lat jest zawsze czasem podsumowań i snucia planów. Nie inaczej było tym razem u Odjechanych. W tym roku nasze spotkanie odbyło się w Hotelu Regatta w Kiekrzu. Skorzystaliśmy z niesłabnącej życzliwości naszego sponsora i sobotni wieczór rozpoczęliśmy od relaksu w hotelowej strefie SPA, na basenie i w saunach by następnie usiąść wspólnie do stołu.

Skorzystaliśmy z okazji by wyróżnić symbolicznymi statuetkami przygotowanymi własnoręcznie przez Przemka Stefaniaka tych członków Stowarzyszenia, którzy mogli pochwalić się największymi przejechanymi w ubiegłym roku dystansami. Bezkonkurencyjny w tej rywalizacji (kolejny raz) okazał się Marcin Głodowski z 12 tysiącami kilometrów na liczniku.

Wspomnienia z Gryfusa, Riva del Garda czy świeradowskich singli przeplatały się z rozważaniami nad trasami i wydarzeniami, jakie Odjechani już mają na celowniku w 2023 roku.

Serdeczne podziękowania kierujemy do państwa Joanny i Przemysława Gulczyńskich, właścicieli Regatty, nieocenionego kolegi Waldka i będącego z nami cały wczorajszy wieczór kelnera Jarka.