Odjechani grają z WOŚP

Okazuje się, że Odjechani mają nie tylko wielkie łydki , ale przede wszystkim wielkie serca za co ogromnie dziękujemy!Nasza rowerowa ekipa zebrała siły i wspólnie poprzez kawiarenkę na terenie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach, którą zorganizowały Odjechane Babki, poprzez…

