Zebranie Walne

W ostatni piątek kwietnia wypełniliśmy statutowy obowiązek spotykając się na corocznym walnym zebraniu członków naszego Stowarzyszenia.
Odjechani dokonali podsumowania ubiegłego roku oceniając pozytywnie zarówno szeroką ofertę działalności jak i aktualną kondycję finansową oraz udzielając jednogłośnie absolutorium zarządowi i komisji rewizyjnej.
W 11. roku istnienia planujemy m.in. kolejne edycje cykli: W Świat Damkami, Rowerowe Kolaże czy Rodzinny Rowerowy Rajd na Orientację, a już za dwa tygodnie spotkamy się na ultramaratonie Piękny Zachód, któremu mamy przyjemność partnerować rywalizując na jego dystansach i pomagając skromnie przy organizacji jednocześnie.
Jest to doskonały moment by po raz kolejny podziękować nie tylko dyrektor Joannie Superczyńskiej za udostępnienie lokalu i możliwość przeprowadzenia w nim zebrania. Kłaniamy się także szerokiemu gronu sponsorów i dobroczyńców, bez których taka skala działalności nie byłaby możliwa do osiągnięcia.
Wrócimy do Was z kolejnymi, już mniej formalnymi a bardziej sportowymi wrażeniami z mijającego weekendu. W końcu – obowiązki obowiązkami ale przede wszystkim radocha z jazdy musi być 🚴🏻‍♂️♥️😜