Odjechane MTB i Foxter Crossduathlon

W ubiegłą niedzielę partnerowaliśmy Foxter Sport w organizacji nowej sportowej imprezy na mapie naszego miastaFox-duathlon i Odjechane MTB.
Dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Pniewy zawody odbywały się w Ośrodku Edukacji Przyrodnicznej na Dąbrowie oraz na przyległym do niego terenie. Niezbędne wsparcie organizacyjne zapewnił Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach a o odpowiednie nawodnienie zadbało Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp z o o.
 
Odjechani skupili się na rywalizacji w Odjechanym MTB, który zakładał przejazd ok, 7-kilometrową pętlą: 2 okrążenia dla kobiet i 3 dla mężczyzn. Na podium stawali Aga Masarczyk i Kasia Porwich w rywalizacji kobiet a wśród mężczyzn 3. miejsce na pudle przypadło Michałowi Kaczmarkowi.
 
W popołudniowych zmaganiach na trasie duathlonu Odjechanych reprezentowała nasza Magda Giel, która dzielnie wytrwała rywalizację biegową i rowerową.
 
Honorowy patronat nad zawodami objął Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny a w jego imieniu nagrody wręczali radni Krzysztof Matuszak i Mateusz Kajzderski.
 
Całość okrasiła piękna, wiosenna pogoda 🙂 Dziękujemy Foxter Sport za zaproszenie do rywalizacji i jednocześnie możliwość wspólnej zabawy. Bardzo obszerna fotorelacja na facebookowej stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.269306226241784&type=3 oraz naszym fan page’u.