Podsumowanie Mistrzowskiej Pętli a.d. 2023

W czwartkowe popołudnie w pniewskim Centrum Kultury dokonaliśmy finałowej dekoracji laureatów wszystkich kategorii przewidzianych w regulaminie Mistrzowskiej Pętli zorganizowanej przez Odjechani-Team PL.

W edycji 2023 udział wzięło łącznie 25 zawodników, którzy przez 7 miesięcy oficjalnej rywalizacji przejechali w sumie 112 okrążeń i wspólnie wykręcili na tej trasie blisko 3700 kilometrów. Głównym założeniem zawodów było hasło: „Ten challange jest dla frajdy”. Dziś możemy śmiało ogłosić sukces projektu dziękując jego uczestnikom za sportową postawę i promocję dobrej zabawy.

Puchary dla wyróżnionych kolarek i kolarzy przygotowała niezawodna pracownia stolarska Przemka Stefaniaka PP2 a nagrody w postaci voucherów do sklepu sportowego ufundowało nasze Stowarzyszenie dzięki wsparciu Miasto Pniewy oraz szerokiego grona naszych sponsorów.

Dekoracji laureatów przy asyście prezesa stowarzyszenia Tomka Fligera dokonał Marcin Głodowski, który przez cały czas zabawy skrupulatnie administrował danymi dotyczącymi przejazdów.

– Daniela Farbiszewskiego za rekordowe czasy przejazdów w obu kierunkach pętli

– Joannę Kaczmarek za najlepszy wynik spośród Odjechanych Kobiet

– Bogusława Kwiatkowskiego za najlepszy wynik spośród Odjechanych Mężczyzn

– Karola Pściuka za najlepszą promocję rywalizacji w mediach społecznościowych.

W klasyfikacji generalnej spośród kobiet na podium stanęły:

1.      Joanna Kaczmarek,

2.      Paulina Kowalewicz,

3.      Ewa Kaniewska.

Miejsca na pudle dla panów zajęli kolejno:

1.      Bogusław Kwiatkowski,

2.      Daniel Farbiszewski,

3.      Karol Pściuk.

Serdecznie dziękujemy wszystkich zawodnikom za udział w rywalizacji i promocję naszego stowarzyszenia oraz każdemu, kto do wspólnego sukcesu dołożył swoją cegiełkę.