MTB Kaczmarek Electric w Żarach

W pierwszy weekend września odbyły się emocjonujące zawody MTB Kaczmarek Electric, które tradycyjnie przyciągnęły licznych fanów i zawodników z całego regionu. Trasa w Żarach, choć krótka, nie zawiodła oczekiwań oferując 20 km wyzwań i 550 m przewyższenia. Wysokie podjazdy pełne korzeni sprawiły, że uczestnicy mogli poczuć się, jakby byli w górach.
 
Zmagająca się tego dnia z gorszym samopoczuciem Ola, stanęła na starcie i dała z siebie wszystko. Mimo że wyścig okazał się wymagający zdołała wywalczyć 3. miejsce w kategorii open oraz 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej. To kolejny dowód determinacji i umiejętności tej utalentowanej zawodniczki.
 
Nie mniej ważny sukces odniósł również Geniu, który zajmując 7. miejsce w swojej kategorii potwierdził swoje umiejętności i wytrwałość. Co ciekawe, Geniu okazał się być szybszy niż Ola, co dodaje smaczku tej rywalizacji.
 
Teraz przed zawodnikami pozostały jeszcze dwa emocjonujące wyścigi, które zakończą sezon letni. MTB Kaczmarek Electric przyciąga coraz większą uwagę i pokazują, że dyscyplina ta ma rosnące grono pasjonatów. Nie możemy się doczekać, co przyniosą kolejne zawody i kto stanie na podium.