Kaczmarek Electric MTB Zielona Góra

Zielonogórski etap Kaczmarek Electric MTB okazał się jednym z najgorętszych wyścigów tego sezonu. Upał przekraczający 30 stopni Celcjusza nie ułatwiał ścigania, a licząca 28 kilometrów trasa z 550 metrami przewyższenia dała trochę popalić. To był prawdziwy test wytrzymałości i determinacji dla uczestników. W tym trudnym środowisku kolarze musieli zmagać się nie tylko z rywalami, ale także z ekstremalnym ciepłem. Jednak nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i pokazali swoją siłę oraz determinację na trasie.

Ola pokazała niesamowitą wytrzymałość i zdobyła trzecie miejsce w kategorii Open oraz trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. To kolejne osiągnięcie naszej Odjechanej będące dowodem na to, że ciężka praca i trening opłacają się, nawet w tak trudnych warunkach.

Bodziu i Gieniu również stanęli na wysokości zadania i ukończyli trudny dystans mini odpowiednio na dziewiątym i dziesiątym miejscu. To świetny wynik, biorąc pod uwagę konkurencję i trudności terenowe.

Konkurencja w Zielonej Górze była zawsze duża, ale w tym upale ważne było przede wszystkim bezpieczne dojście do mety. Te zawody MTB na pewno zostaną zapamiętane jako jedne z najbardziej wymagających w tym sezonie. Gratulujemy naszym zawodnikom wspaniałego występu!