Rodzinny Rowerowy Rajd na Orientację 2023

III edycja Rodzinnego Rowerowego Rajdu na Orientację organizowanego przez Stowarzyszenie Rowerzystów Odjechani – Team PL zgromadziła 35 drużyn. W tym roku bawiliśmy się na terenie Sołectwa Zamorze i jego najbliższej okolicy. Część sportową wydarzenia przygotował i sędziował tradycyjnie Jarek Misiewicz.

Na uczestników Rajdu w jego bazie przy świetlicy wiejskiej czekało mnóstwo atrakcji: miasteczko wodne Pniewskiego Przedsiębiorstwa Wodnego, dmuchańce Pauliny i Szymona Kowalewiczów, wata cukrowa, słodkie wypieki, w tym przepyszny placek drożdżowy wypieku sołtys Kasi Musialskiej a także ognisko przygotowane przez męża Kasi, Marcina, orzeźwiające slashy z Restauracji Bamberka w Poznaniu oraz muzyka serwowana przez DJ Adriana.

Spośród wszystkich teamów tym, który po odnalezieniu wszystkich punktów kontrolnych najszybciej zameldował się na mecie był duet Tata i Syn: Sebastian i Antoni Jarmużkowie. Serdecznie gratulujemy. Każda z drużyn otrzymała pakiet atrakcyjnych nagród , w tym ufundowane przez Cukiernię Nowaczyńscy z Szamotuł vouchery na lody włoskie oraz wzięła udział w losowaniu jednej z 5 kart zakupowych, na 300 złotych każda, do sklepu sportowego. Doskonała zabawa, duch zdrowej, sportowej rywalizacji oraz rodzinna atmosfera stały się znakiem firmowym tej cyklicznej już imprezy.

Na świetny efekt końcowy złożyła się ogromna praca włożona w organizację imprezy przez Odjechanych oraz Odjechani KIDS: Anię, Beatę,  Katarzynę, Edytę, Dagmarę, Emilkę, Małą Kasię, Lenę, Julkę, sędziego Jarka, Karola, dwóch Przemków, Dawida, Marcina, Macieja, Szymona i Tomka.

Pragniemy podziękować tym firmom i instytucjom, które „jeżdżą” z nami nie od dziś, okazały wielkie serca również przy tej okazji i na pomoc, których zawsze możemy liczyć:

Gmina Pniewy

Postęp Sp. z o.o.

Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

Zamki Dmuchane Kowalewicz z Danką i Andrzejem Kowalewiczami włącznie

PP2 – pracownia rzemiosła stolarskiego Przemka Stefaniaka

Cukiernia Nowaczyńscy

MAYER SOUND – Damian Majerowicz

Restauracja Bamberka w Poznaniu Ani i Błażeja Komorskich