Podsumowanie rywalizacji na Pętli

Za nami pierwszy miesiąc rywalizacji na Mistrzowskiej Pętli, w którym zarejestrowało się, przejechało trasę i udokumentowało przejazd 15 zawodników. Początki bywają trudne, ale już od początku rywalizacja o najlepszy czas była zacięta. Mimo licznych prób nie udało się zejść poniżej jednej godziny na 32 km trasie. Zabrakło niewiele, bo tylko 2 sekundy. Jesteśmy przekonani, że pokonanie bariery jednej godziny to kwestia czasu. Na szczęście w naszej zabawie nie chodzi tylko o czas, ale i o wytrwałość, i promocję naszej rywalizacji w mediach społecznościowych.

 Nagrodę miesiąca – kartę podarunkową do sklepu Decathlon o wartości 50 zł – za największą liczbę zdobytych punktów i rekordy trasy w obydwu kierunkach otrzymał Eugeniusz Siminiak. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych prób oraz ustanawiania kolejnych rekordów.

 W załączonej fotorelacji prezentujemy kwietniowy ranking uczestników na Mistrzowskiej Pętli.

 Po ogłoszeniu wyników ruszyliśmy na trening progowy, w którym Bogusław Kwiatkowski wyjaśnił nam, jak skutecznie wykorzystywać koło kolegi jadącego przed nami i utrzymać się w tunelu powietrznym, by oszczędzać siły potrzebne do intensywnej jazdy podczas prowadzenia jadącej grupy kolarzy.