Inauguracja Mistrzowskiej Pętli

Pierwszy oficjalny w 2023 przejazd po Mistrzowskiej Pętli przyniósł tyle wrażeń, ile dawno chyba nie odnotowaliśmy na naszych wyjazdach. Był upadek na trasie, uszkodzenie ogumienia i awaria napinacza. Ze wszystkim sobie poradziliśmy – Michała szczęśliwie uratował obowiązkowy w naszej zabawie kask, zmiana dętki w kolarce Marcina poszła błyskawicznie, tylko Przemek niestety musiał ratować się wsparciem Odjechanej Babki, Beaty i z powodu całkowitej blokady koła wracał z Łężeczek autem. Z wyżej wymienionych powodów – czasami wykręconymi w środę trudno się pochwalić… 

Dopisała natomiast pogoda, frekwencja i – mimo wspomnianych przygód – dobre nastroje kolarzy. Rywalizacja trwa, pula nagród, którą przygotowaliśmy dla biorących w niej udział przekracza 2000 złotych jest więc o co walczyć.

Zwracamy uwagę na obowiązek formalnego zgłoszenia do zabawy oraz przesyłanie zrzutów ekranu z przejazdów. Zawsze z zapasem przekraczajcie start i metę oraz sprawdźcie ustawienia prywatności na Waszych kontach w Stravie – Wasze treningi muszą być widoczne dla wszystkich a włączając i kończąc jego rejestrację nie może on mieć tzw. „ukrytych metrów”. W razie wątpliwości – piszcie do nas w wiadomościach bezpośrednich, tutaj na FB.

 

I przede wszystkim pamiętajcie – bez napinki, ten challenge jest dla frajdy.