Ostatni z dwunastu maratonów Kaczmarek Electric MTB

Zakończyła się tegoroczna edycja dwunastu maratonów rowerowych Kaczmarek Electric MTB. W całym cyklu nasi Odjechani, Aleksandra Minge i Bogusław Kwiatkowski wyraźnie zaznaczyli swoją obecność i nie pozwalali konkurencji na chwile wytchnienia.
Wyścig 11. odbywał się w Świebodzinie. W rywalizacji na dystansie 28 kilometrów z sumą przewyższeń ok. 300 metrów wzięło udział 400 zawodników, w tym 250 na dystansie MINI. W kategorii M6 zwyciężył Boguś, natomiast w K2 – Ola zajęła 3 miejsce. Tego dnia ze względu na obowiązki zawodowe Bogusia dwukrotnie na pudło wchodziła Ola odbierając medale za siebie i swojego Kolegę z Teamu.
Finał XIII Grand Prix Kaczmarek Electric MTB i zaraz ostatni jego etap miał miejsce we Wolsztynie.
31-kilometrowy odcinek trasy był areną zmagań 450 kolarzy. Tutaj Odjechanych w pojedynkę reprezentowała Ola, która z czasem 1:28:20 i zaledwie kilkudziesięciosekundową stratą do pierwszej zawodniczki zajęła drugie miejsce.
W klasyfikacji generalnej nasza Ola zajęła wspaniałe 2 miejsce w swojej kategorii! Boguś również miał na koncie wysoko premiowane miejsca ale udział w niektórych wyścigach nakładał mu się na inne, pozasportowe obowiązki i do bycia sklasyfikowanym w generalce zabrakło mu niestety wymaganej ilości startów.
Jesteśmy pełni uznania dla Oli i Bogusia wytrwale i konsekwentnie pracujących na te sukcesy. Serdecznie gratulujemy świetnych startów i zdobytych trofeów 😊