Piękny zachód

Już 8 czerwca startuje ultramaraton „Piękny Zachód„, podczas której będziemy wspomagali koleżanki i kolegów zmagających się z morderczymi dystansami: 501 km, 1001 km oraz 1901 km.
Motto:”… Cierpimy z jednego z dwóch powodów … z bólu, jakim jest dyscyplina w osiąganiu celów … lub bólu, jakim jest żal … że czegoś nam się nie udało dokonać … a najważniejszą przyczyną wyznaczania sobie celów jest to … że ich realizacja zmieni także Ciebie … i to w jaki sposób Ty się zmieniasz, będzie nawet ważniejsze niż sama realizacja celu… najważniejsze w życiu nie jest to co zdobędziesz … ale to w jaki sposób zdobywanie tego … zmieniło i zbudowało Ciebie ..” jest zapowiedzą naprawdę bardzo ciekawego wydarzenia.
W Pniewach kolarze będą odpoczywali w punkcie kontrolnym na terenie OSiR-u. Odwiedzą go uczestnicy dystansu 1001 km, można powiedzieć tuż po starcie 😉 bo będą mieli w nogach tylko 96 km. Drugą grupą, która zawita do nas będą kolarze startujący na dystansie 1901 km. Ci będą już mieli „co nieco” za sobą – 1032 km.
Nasi członkowie będą wspierali maratończyków na punkcie kontrolnym w naszym mieście. Wsparcie będzie polegało głównie na organizacji punktu obsługi, wydawaniu ciepłego posiłku, kawy, herbaty, przygotowaniu miejsca odpoczynku, obsłudze sędziowskiej – potwierdzanie pobytu, obsłudze fotograficznej, zapewnieniu  bezpłatnego serwisu rowerowego (odpłatność wyłącznie za części), itp.
Zapraszamy do kibicowania.