Zawody kolarskie MTB Dwie Góry zakończyły się sukcesem i spotkały w wieloma pochlebnymi opiniami zawodników, którzy docenili pracę włożoną w przygotowania imprezy.

My, Stowarzyszenie Rowerzystów Odjechani-Team PL, kierujemy podziękowania do tych, którzy od początku byli z nami i wierzyli w nas. Nie patrzcie na kolejność, ona nie ma tu większego znaczenia – każdy wymieniony dał z siebie wszystko i był dla nas olbrzymim wsparciem.

Wiemy nie od dziś, że w nas samych jest tyle siły i chęci do działania – Odjechani podjęli się kolejnego wyzwania i zrealizowali je. Wiadomo, odrobina strachu była, ale to tylko mobilizowało do działania. W tym miejscu warto dodać, że o mocy Odjechani-TEAM.PL stanowią nie tylko, zarejestrowani członkowie – to również nasze żony, dzieci, rodzice i przyjaciele, którzy zawsze stają za nami murem i jak trzeba, również ruszają do działania.

Wielka jest siła lokalnych stowarzyszeń i chylimy tu czoła przed Klubem Biegowo-Sportowy „Aktywnie w Pniewach” – patrzymy z uznaniem na dynamiczny rozwój młodszej od nas a już tak silnej i energicznej organizacji. Dziękujemy za Waszą bezinteresowną pomoc i deklarujemy naszą chęć do dalszej współpracy.

Firma Honda była gospodarzem sportowej imprezy nie po raz pierwszy. Naszym marzeniem była realizacja Maratonu. Honda pokazała, że motto koncernu, „The power of dreams”, nie jest tylko pustym sloganem.

Zawody nie miałyby racji bytu, gdyby nie życzliwi właściciele gruntów, którzy pozwolili nam na zbudowanie trasy na swoim terenie. Są to Panowie Marek Zientarski i Grzegorz Brzóska oraz firma Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.. Wielkie podziękowania należą się też Lasom Państwowym za zgodę na ściganie się po terenach leśnych.

Uwierzyli w nas również i hojnie wsparli:

Sherwin-Williams

IWMAR

Remmers Polska

Tacho-Legal Ilona Jachmann

Postęp Sp z o.o.

Karl Knauer Poland

Gazeta Przemysłu Drzewnego

Dziękujemy Pałacowi w Dębinie i Restauracji Sęk w tym za profesjonalne i po prostu smaczne podejście do tematu. Warto wspomnieć, że przychylność dało się tu wyczuć na długo przed propozycją współpracy przy organizacji Maratonu.

Swoje cegiełki dołożyły również:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach zwiększając nasze moce przerobowe,

Wirtualne Pniewy i naszepniewy.com.pl nagłaśniając lokalnie imprezę,

Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp z o o gasząc zimną wodą pragnienie zawodników i kibiców oraz uzupełnienie puli nagród,

Przewodniczący Rady Gminy Pniewy Pan Krzysztof Matuszak, uświetniając swoją obecnością zakończenie wyścigu i wręczanie trofeów.

Foxter Rekreacja dokładnym pomiarem czasu i atrakcjami dla najmłodszych.

Cukiernia – Piekarnia Capri Pniewy pysznym plackiem dla wszystkich.

Tomasz Szarata – nasz Odjechany, który wzmocnił nas swoimi pracownikami.

PP2 fundując i przygotowując własnoręcznie statuetki dla zawodników.

Firma Brudna Robota Aleksader Zaporowski nieodpłatnym transportem.

Firmy Torez i Drukmar przygotowując materiały graficzne (znaki, vouchery, nalepki, koszulki).

Miasto Pniewy wsparciem Strażą Miejską, użyczeniem namiotów i zawsze życzliwym podejściem.

Strażacy OSP z Sołectwa Konin – zabezpieczeniem trasy przejazdu

Piotr Kurek niezawodną konferansjerką.

Filip Kucza fotografując przebieg zawodów na trasie i starcie.

Jeszcze raz Wielkie Dziękujemy za Wasz wykład i pomoc w organizacji Maratonu MTB Dwie Góry 🙂🙂🙂